Nájezdový přípravek - slouží k nadzvednutí travního traktoru za účelem vyčištění nedostupných částí jakou jsou nože apod. Maximální zatížení je 250 kg.


Radlice – jsou určeny před travní traktory  a čtyřkolky. Slouží k odhrnování sněhu a sypkých hmot. Pracovní šířka je od 110 do 125 cm a radlice je možné stranově natáčet vlevo i vpravo. Pro případ nárazu jsou radlice odpružené.

 

   

 
Deflektor - slouží k tlumení vylétavající trávy a kamení při sekání bez koše. Tráva padádo řádku za travní sekačku.


Zahradní válce - jsou určeny k zatlačování osiva do půdy a k rovnání rozličných terénů. Plní se vodou nebo pískem, plnícími otvory v čelech válců. Nabízíme válce ruční, za travní traktor i univerzální. Rozměry jsou od 360 x 500 mm do 500 x 1250 mm.

 

Provzdušnovací válec - slouží k účinnému rozvdušnení trávníkových ploch. Podle tvrdosti plochy lze zvyšovat hmotnost válce plněním vodou, dvěma nalévacími otvory. Je určený za travní traktory a malotraktory. Rozměry jsou 500 x 1000 mm. Hmotnost dle plnění 80 - 280 kg. 

 
Rozmetadla - jsou určena pro rozmetání minerálníc, granulovaných a práškových hnojiv. Hnojivo lze rozmetat vpravo, vlevo, nebo na obě strany. Velmi dobře se uplatňují v zimním období při posypu komunikací solí. Rozmetadla jsou vyráběny s objemem násypky od 38 do 115 l. 

 
Stopovadlo – zařízení je určeno k tvorbě běžeckých stop ve sněhu. Pomocí oje se připojuje za sněžný skútr či jiné zařízení. Plastové lyžiny se pod tíhou závaží otisknou do sněhu a při dopředném pohybu se vytvoří souvislá běžecká stopa. Pro odstranění zmrzlého povrchu a velkých sněhových hrud je stroj opatřen rozrušovacími noži.